• Popust
  • Nedavno
1.25 g SFP primopredajnik 1000Base-ZX, 1550nm SMF, sve do 80 km, za Cisco GLC-ZX-SMD, Ubiquiti UniFi, Mikrotik, D-Link, Supermicro, Netgear, TP-Link, Broadcom, Linksys i više.

1.25 g SFP primopredajnik 1000Base-ZX, 1550nm SMF, sve do 80 km, za Cisco GLC-ZX-SMD, Ubiquiti UniFi, Mikrotik, D-Link, Supermicro,

 
KM 18.00

Količina robe
Dostupno

Brzina prenosa podataka : 1.25 Gb/s. talasna dužina : 1550-nm. Domet : do 80 km; tip vlakana : Dual LC jednomodno vlakno. Široka kompatibilnost-za Cisco, Meraki, Ubiquiti, Mikrotik, D-Link, Supermicro, TP-Link, Broadcom, Linksys i druge otvorene prekidače. Mi smo profesionalni proizvođač i prihvatamo prilagođene porudžbine. Ako je potrebno, molimo vas da nas kontaktirate za prilagođene SKU u skladu sa vašim potrebama. Proizvodi će biti isporučeni iz Kine.


Karakteristike robe

Kupci kako žele